Žieminio alpinizmo mokymai Alpėse 2012

2012-ųjų metų sausio 28–vasario 12 dienomis, Jungtinis alpinistų klubas organizuoja alpiniadą Alpėse. Mūsų tikslas – laipiojimo ledu, laipiojimo uolomis (dry tooling) bei mišriais ledo–sniego maršrutais mokymas ir techninės kvalifikacijos kėlimas. Taip pat numatomi kopimai į viršūnes žiemos sąlygomis.

Užsiėmimų programoje:

1 diena – laipiojimo ledu pradžiamokslis Chamonix slėnyje.
3 dienos – laipiojimas ilgais įvairaus sudėtingumo ledo maršrutais Italijoje.
2 dienos – dry tooling treniruotės.
5 dienos – kopimai į viršūnes Aiguille du Midi bei Argentiere slėnyje, Prancūzijoje.

Visus norinčius dalyvauti alpiniadoje prašome kreiptis. Kelionės bei veiklos sąlygas jums pateiksime.

3 komentarai

1. Pavel

Sveiki. Mane domina Žieminio alpinizmo mokymai Alpėse 2012. Galite pasakyti detalesne informacija? Ir kainas? Seip as gyvenu dabar Skotijoje bet gal problemu su atvaziavimu nekiltu…

2. Nedas

Kur galima gauti daugiau informacijos. Ar galite nurodyti kontaktinį telefoną?

3. Mozheyko

Prezidentuj Sauliuj Barauskuj.
    Mozheyko Igor.
    Prašau jūsų leidimo aystovauti LR ledo laipimo pasaulio taures Kirove. Pavel shabalin, uiaa ice climbing, komiteto pirmininkas sutinka man dalyvaujus. Apie save. Gimęs ir kilau is Klaipėdos. Virvės instruktorius 2 kategorijos, MMR Rokas-alpinistinės, gelbėjimo 1 kategorijos. Į ledolaipyme buvau isejas i Pasaulio taures pusfinalio epapa, dabar esu geroj sportinej buklej. Dalyvauju Rusijos taures rungtynese. Mano žmona Maria pasekia Rusijos taures finalinius etapus . Dabar aš gyvenu Maskvoje. Galbūt po musu ir jūsų sportininkai nores dalyvauti situose rungtyniose. Mums reikia tik jusu sutikymo. Geriausi linkėjimai, Igor Mozheiko.
    +7915360 42 41
    emer@bk.ru

Komentavimo galimybė išjungta.