Skirkite 2% nuo Jūsų pajamų mokesčio JAK ir prisidėkite prie bendrų tikslų!

Svarbu!

Viešoji įstaiga JUNGTINIS ALPINISTŲ KLUBAS yra ne pelno siekianti organizacija, vienijanti kalnams ir alpinizmui neabejingus ir aktyviai sportu užsiimančius žmones. Pagrindiniai klubo tikslai – aktyviai populiarinanti alpinizmą Lietuvoje, garsinti Lietuvą ir, žinoma, padėti visiems norintiems pajausti svaiginančią kalnų dvasią!

Kviečiame visus prisidėti prie bendrų tikslų ir nelaukiant gegužės 2 d. skirti 2% nuo Jūsų metinio pajamų mokesčio Jungtiniam alpinistų klubui!  Jūs sugaišite tik pora minučių, ir tai nieko nekainuos – tiesiog paskirstomas į valstybės biudžetą jau sumokėtas mokestis. Taip pat šis mokestis nėra atimamas iš pajamų mokesčio, kurį susigrąžinate užpildę metinę pajamų deklaraciją.

Deklaracijos formą patogiausia pildyti internetu, prisijungus prie VMI EDS sistemos per Jūsų el. bankininkystės sistemą. Jei paraiškos formą norite užpildyti ranka, ją galite nemokamai gauti visuose Mokesčių inspekcijos skyriuose arba parsisiųsti ir atsispausdinti iš VMI svetainės: FR0512(2).pdf. Mūsų duomenys pildantiems deklaraciją:

  • 5 laukelis (mokestinis laikotarpis) nurodykite paskutinius metus
  • 6S laukelis (pažymėkite, kad sutinkate skirti paramą) uždėti varnelę ir taip pat uždėti varnelę prie 7S arba 7A laukelio
  • E1 laukelis (Gavėjo tipas): 2
  • E2 laukelis (Paramos gavėjo identifikacinis numeris, kodas): 301236572
  • E4 laukelis (Prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis): 2,00%
  • E5 laukelis (Mokesčio dalį skyriu iki mokestinio laikotarpio): nurodykite iki kurių metų skiriate paramą (galite nurodyti laikotarpį iki 5 metų, tuomet nereikės pateikti deklaracijos kasmet)

Atkreipiame dėmesį, kad pusiau ranka, pusiau kompiuteriu užpildyta deklaracija laikoma negaliojančia!

Jei 2% deklaracijos formą norite pateikti elektroniniu būdu, tai galite atlikti prisijungę prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos per savo internetinį banką, arba paspaudę šią nuorodą. Jei pateikti norite ne elektroniniu būdu, užpildytą deklaraciją pasirašykite ir išsiųskite ar nuneškite į artimiausią VMI skyrių.

Kiekvieno Jūsų skirti 2% – tai svarbus ir reikšmingas indėlis skirtas populiarinti alpinizmą Lietuvoje ir garsinti Lietuvą, užkariaujant vis naujas viršūnes!

Ir žinoma, jeigu iškyla klausimų ar kažkas nėra visiškai aišku, rašykite mums – būtinai atsakysime ir pagelbėsime!

Dėkingas,
Jungtinis alpinistų klubas