Apie mus

JAK logo

Būsimieji Jungtinio Alpinistų Klubo nariai eilę metų užsiiminėjo alpinizmu ir planavo kopimus bei keliones indvidualiai. Bėgant laikui ir augant patirčiai, atsirado idėjų bei projektų, kuriuos patogiau ir lengviau įgyvendinti susibūrus į oficialų klubą. Tai ir darbas su žiniasklaida, alpinizmo propagavimas, stambių projektų kūrimas ir jų realizavimas bei sponsorių, šiems projektams paremti, paieška. Šiems tikslams įgyvendinti ir buvo įkurtas Jungtinis Alpinistų Klubas –  JAK.

JAK buvo įkurtas 2007 metų pabaigoje, pirmieji klubo nariai ir jo steigėjai: Artūras Bazys, Anatolijus Vanagickas, Darius Milašius ir Vytautas Kyga. Jau 2008 metų pavasarį klube pradėjo burtis bendraminčiai, kurie turėjo pirmą tikslą 2008 metų vasarą išvykti į Chamonix (Prancūzija ) ir bandyti įkopti į vieną iš pasirinktų viršūnių techniniu alpinistiniu maršrutu. Jungtinio alpinistų klubo (JAK) nariai aktyviai užsiiminėja alpinizmu ir propaguoja šį sportą, laisvalaikio leidimą ar gyvenimo būdą (požiūrį kas yra alpinizmas, susiformuoja kiekvienas sau, priklausomai nuo asmeninių savybių ir gyvenimo patirties).

Jeigu domitės kalnais, trokštate pabandyti techninį alpinizmą, bet nežinote nuo ko pradėti, rašykite mums! Turėsite galimybę praeiti išankstini specialų parengimą, išvykti į Čekiją, Lenkiją, Prancūziją ir kitur palaipioti uolomis, sulipti savo pirmą viršūnę ir pajausti kalnus.

1 komentaras

 1. Egis

  Sveiki,
  Man (pa)tinka ropineti po kalnus, bei turiu vilciu uzkopti (na tas) 7 virsunes. Is ju esu ikopes 3 ir treciadieni isvykstu Denali’o link. Ziurint i prieki gal 2014/15 metus galvoju reikia kopt i Everesta. Nenoreciau dalyvauti komercineje ekspedicijoje, tad ir rasau jums tikedamasis atsakymo, jog yra planuojama lietuviu ar jungtine ekspedicija kurioje gal atsirastu vietos.
  Aciu
  Egis

  Atsakyti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *